Internet Komputery Sieci - software, programowanie, projektowanie   AKTUALNOŚCI
z ostatniej chwili
O FIRMIE
doświadczenie
OFERTA
ix dla Ciebie
PORTFOLIO
wybrane prace
KONTAKT
dane i adresy

O Firmie


ix ramka ix ramka ix ramka
o firmie \ teraźniejszość
Internet Komputery Sieci - dzisiaj
system mpp
przykład wdrożenia systemu mKiosk w jednym z salonów multimedialnych

Korzystając z wcześniejszych osiągnięć, zdobytych na rynku informatycznym, Internet Komputery Sieci zajmuje się dzisiaj głównie tworzeniem programów komputerowych na zlecenie. W swej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki programistyczne, narzędzia RAD i bogate doświadczenie swoich pracowników.

Łącząc naszą pasję związaną z programowaniem i zamiłowanie do grafiki komputerowej tworzymy niepowtarzalne serwisy internetowe, od tych najprostszych stanowiących wizytówki firm, po te zaawansowane wyposażone w sklepy internetowe, elektroniczne systemy zamówień czy narzędzia do komunikacji wewnątrz przedsiębiorstw.

Korzystamy wyłącznie z autorskich rozwiązań programistycznych, a nasza wiedza, bogate doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam sprostać nawet największym wyzwaniom informatycznym.

Internet Komputery Sieci dzisiaj, to już nie tylko NetSeller 2000, od którego zaczęliśmy poważną obecność na rynku programistyczny, ale również, a może przede wszystkim dziesiątki systemów wspomagających prace przedsiębiorstw, wiele nieszablonowych rozwiązań internetowych i kompleksowa obsługa informatyczna. Postaw na nas, a my wykreujemy wizerunek Twojej Firmy w Internecie, stworzymy niezbędne narzędzia informatyczne, udostępnimy Ci nasze usługi hostingowe, a dodatkowo będziemy dbali o stałą aktualizację Twojej inwestycji wykonując zdjęcia nowych produktów, rozwijając Twoją ofertę, czy rozbudowując wykonane dla Ciebie narzędzia o nowe opcje i funkcjonalności.

Z nami każdy projekt i każde wdrożenie kończy się sukcesem.

ix ramka ix ramka
© Copyright 1999 - 2024 Internet Komputery Sieci
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt biuro@ix.pl
strona korzysta z plików cookies