Internet Komputery Sieci - software, programowanie, projektowanie   AKTUALNOŚCI
z ostatniej chwili
O FIRMIE
doświadczenie
OFERTA
ix dla Ciebie
PORTFOLIO
wybrane prace
KONTAKT
dane i adresy

O Firmie


ix ramka ix ramka ix ramka
o firmie \ historia
Internet Komputery Sieci - wczoraj
Internet Komputery Sieci - historia firmy

Firma Internet Komputery Sieci s.c. powstała w 1999 roku w Bydgoszczy. Założona została przez dwóch pasjonatów systemów komputerowych i nowinek technicznych. Początkowo zajmowaliśmy się szeroko rozumianą obsługą informatyczną firm z Bydgoszczy i okolic. Prowadziliśmy 24h opiekę nad powierzonymi nam systemami komputerowymi, budowaliśmy systemy i sieci informatyczne, tworzyliśmy programy ułatwiające pracę nam i naszym klientom. W roku 2000 wyspecjalizowaliśmy się dodatkowo w sprzedaży usług hostingowych, wprowadzając do sprzedaży pierwszą na Pomorzu hurtownię internetową, której celem była sprzedaż usług hostingowych dla dużych firm i providerów internetu.

W roku 2002 otworzyliśmy pierwsze biuro w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej. Pozwoliło nam to na uruchomienie dodatkowych usług. Rozpoczęliśmy sprzedaż komputerów na znacznie większą skalę oraz równocześnie rozwijaliśmy działalność związną z tworzeniem witryn internetowych oraz programów komputerowych.

W połowie 2002 postanowiliśmy podzielić firmę na dwie części tak, aby każda z nich mogła lepiej dostosować profil swojej działalności do potrzeb naszych klientów. Firma Internet Komputery Sieci nadal zajmowała się tworzeniem oprogramowania, usługami hostingowymi i budowaniem serwisów internetowych. Dodatkowo powołaliśmy do życia firmę Tech-Net zajmującą się produkcją i sprzedażą zestawów komputerowych oraz usługami serwisowymi.

ix ramka ix ramka
© Copyright 1999 - 2024 Internet Komputery Sieci
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt biuro@ix.pl
strona korzysta z plików cookies