Internet Komputery Sieci - software, programowanie, projektowanie   AKTUALNOŚCI
z ostatniej chwili
O FIRMIE
doświadczenie
OFERTA
ix dla Ciebie
PORTFOLIO
wybrane prace
KONTAKT
dane i adresy

Oferta


ix ramka ix ramka ix ramka
oferta \ internet
Oferta na usługi Internetowe

Wydajne serwery oraz szybkie łącza do sieci Internet, którymi dysponujemy, uczynią Państwa pracę komfortową i zapewnią szybki dostęp do Waszego serwisu użytkownikom na całym świecie.

Usługi hostingowe

Nasza oferta hostingowa obejmuje m.in. utrzymanie serwisów WWW, zdalny dostęp FTP do kont na naszych serwerach, obsługę dynamicznych aplikacji wykorzystujących bazy danych MySQL i PostgresSQL oraz utrzymanie kont e-mail. Wszystkie te usługi mogą być uruchomione w naszej lub wybranej przez Państwa domenie.

Rejestracja domen

Dla poprawienia Państwa komfortu i ograniczenia kosztów, nasza Firma pośredniczy w rejestracji domen. Nasi doradcy wybiorą razem z Wami odpowiednią nazwę dla domeny, przeprowadzą proces rejestracji i będą na Państwa żądanie aktualizować wpisy w bazie DNS związane ze zmianami w prowadzonej działalności gospodarczej.

Wybierając nasze usługi hostingowe macie pewność stabilnej i wydajnej pracy swojego serwisu WWW. Całą obsługę związaną z Państwa kontem prowadzimy od A do Z, a Wy możecie w tym czasie zająć się prowadzeniem własnej działalności.

ix ramka
     
ix ramka
© Copyright 1999 - 2024 Internet Komputery Sieci
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt biuro@ix.pl
strona korzysta z plików cookies